volba jazyka / language selection:


802.cz - internet telefon televize


navigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah


přihlášení do systému 802.cz:aktualityHledá se hvězda

Datum publikování aktuality: 30.9.2009, 10:46

Tisková zpráva Disney Channel:

Snili jste někdy o tom, že půjdete ve šlépějích Hannah Montana a stanete se pěveckou hvězdou? Pokud vám je 7 až 16 let, přichází nyní vaše šance. V České republice a na Slovensku právě začíná vzrušující soutěž Staň se hvězdou Disney Channel (Be a Disney Channel Star).

Disney

Celonárodní konkurzy začínají nyní na konci září (první koncert v Ostravě 26. září). V závěru celé soutěže bude stát jedna šťastná dívka nebo chlapec, který získá vysněnou první cenu v podobě natočení svého prvního demo CD. Navíc je pro výherce připraven výlet do Londýna na prosincový koncert Hannah Montany, uhrazení veškerých nákladů, a to vše si užije společně s jedním z rodičů nebo opatrovníkem..

Pěvecká soutěž Staň se hvězdou Disney Channel začíná pěti regionálními koly, které proběhnou během tohoto a příštího měsíce. Finalisté se poté zúčastní speciálního soustředění s profesionálními učiteli zpěvu a choreografie. Se svými vystoupeními se utkají o vítězství na závěrečném hvězdami nabitém finále v Praze. Od 7. listopadu budou mít děti také možnost volit svého oblíbeného finalistu online a vyhrát exkluzivní ceny Disney Channel.

Staň se hvězdou Disney Channel navazuje na novou řadu seriálu Hannah Montana, kterou Disney Channel v České republice a na Slovensku vysílá od září.

Pět regionálních kol proběhne v Ostravě (26. září), Brně (3. října), Bratislavě (4. října), Praze (10-11. října) a v Košicích (18. října), následuje soustředění a závěrečné finále v Praze. Soutěž se otvírá pouze pro jednotlivce - dívky nebo chlapce.

Maciej Bral, viceprezident a generální ředitel Disney Channels, střední a východní Evropy, uvedl: "Každé dítě má nějaký sen - a tato soutěž je určena pro každého chlapce nebo dívku, kteří někdy snili o tom, že se stanou zpěváckou televizní hvězdou."

Přihlásit se nebo zjistit více můžete na adrese www.disneychannel.cz.

...výpis všech aktualitnavigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah