volba jazyka / language selection:


802.cz - internet telefon televize


navigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah


přihlášení do systému 802.cz:aktualityTo není apríl, 802.cz opět zrychluje!

Datum publikování aktuality: 1.4.2005, 14:58

Během měsíce března došlo k navýšení rychlosti našich služeb ve všech kategoriích. Od 1. dubna 2005 nabízíme oficiálně rychlejší připojení pro domácí uživatele, pro komerční zákazníky levného vysokorychlostního připojení i VIP klienty, kteří vyžadují synchronní vyhrazenou linku do Internetu. Navýšení rychlosti probíhá bez změny cenových podmínek, klienti tedy poznají změnu pouze ve vyšším komfortu služeb, nemění se jejich provozní poplatky.

Základní varianta služby 802.Kabel DOMA byla nahrazena při nezměněném měsíčním paušálu povýšena na 512/192kbps. U služeb Kabel DOMA dochází také ke změně zřizovacího poplatku, který snižujeme pro instalace do rodinných domů na 7990,- Kč bez DPH, v případě instalace ve vzdálenosti větší než 3 km od vysílače je to 9990,- Kč bez DPH. Zřizovací poplatek pro bytové jednotky ve větších budovách se nemění.

Výraznou novinkou pro domácí uživatele je nový produkt 802.10MEGA za revoluční cenu 999,- Kč měsíčně. Služba je určená zájemcům z oblastí napojených na naši optickou infrastrukturu. Parametry služby jsou zvoleny tak, aby splnily požadavky nejnovějších trendů v oblasti IP konektivity - Triple Play, VoIP, VoD, PayTV apod.

U služeb ADRL dochází rovněž k výraznému navýšení rychlosti. V tomto tržním segmentu budete těžko hledat srovnatelnou alternativu levného, ale přitom kvalitního vysokorychlostního připojení k internetu. Také služby nesdílené - kategorie JET a MACH se při současném navýšením stávají ještě atraktivnější a zpřístupňují tak připojení synchronní garantovanou linkou i klientům, kteří se dříve museli spokojit se službami sdílenými.

Navýšení rychlosti se dotklo i kategorie WiFi. Při rozšiřování pokrytí 802.Spot a rychlém vývoji WiFi technologií je navýšení rychlosti dalším předpokladem pro rozšiřování služeb 802.WIFI.

...výpis všech aktualitnavigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah