volba jazyka / language selection:


802.cz - internet telefon televize


navigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah


přihlášení do systému 802.cz:aktualityPortál 802.cz generálním partnerem SWEETSEN FESTu

Datum publikování aktuality: 24.6.2005, 10:32

SWEETSEN FEST 005: frýdecko-místecký hudební a divadelní openair festival


V pátek a sobotu 24. a 25.června 2005 proběhne ve Frýdku-Místku v areále Sokolík v parku u řeky další ročník pravidelné a divácky úspěšné přehlídky “kompletní” frýdecko-místecké hudební a divadelní scény Sweetsen fest 005. I letos bude díky pořadateli, kterým je občanské sdružení POD SVÍCNEM, festival bez vstupného.
      
Na dvou krytých scénách (hudební s velkoplošnou projekcí) se představí frýdecko-místecké hudební skupiny Prouza, Tomáš Kočko & Orchestr, Kajkery, RK130, Downbelow, Najzar, Almára, Hrozen, Občas Q, Nagauč, Floating Bridge, Čadi, TUT, Jokers, The Balloons a další. Na druhé, divadelní scéně, se představí místní amatérské divadelní soubory.

Součástí festivalu bude rovněž vydání již druhého kompilačního CD SWEETSEN FEST SAMPLER 005, na kterém se účinkující hudebníci představí jednou skladbou a v datové stopě také krátkou historií s odkazem na své webové stránky.
      
Naším cílem je, aby se akce stala tradicí, na které se pravidelně v polovině června sejde většina frýdecko-místeckých muzikantů a divadelníků.
      
Přehlídka je pořádána neziskovým občanským sdružením, které chce široké veřejnosti představit díky podpoře sponzorů a věříme i díky podpoře města Frýdek-Místek a dalších institucí zdarma “to nejlepší”, co ve městě Frýdek-Místek na poli kultury vzniklo a stále vzniká.

Přímý přenos z této akce můžete sledovat na www.802.tv. Pro správný požitek ze sledování tohoto i dalších vysílání 802.tv doporučujeme službu 802.10.MEGA KABEL.


Souhrnné informace:


SWEETSEN FEST 005:

Kdy:    od pátku 24.6., 15 hodin do soboty 25.6.2005
Kde:   areál Sokolík v parku u řeky, Frýdek-Místek

Co:   další ročník pravidelné přehlídky “kompletní”  frýdecko-místecké hudební a divadelní scény

Účinkují: např.: Prouza, Tomáš Kočko & Orchestr, Kajkery, RK130, Downbelow, Najzar, Almára, Hrozen, Občas Q, Nagauč, Floating Bridge, Čadi, TUT, Big Ole Pile, The Balloons, Jokers, atd.

CD-ROM :    účinkující s jednou skladbou a miniprofilem

Vstupné:   vstup ZDARMA! 

Info:   WWW.SWEETSEN.CZ

Pořádá:  POD SVÍCNEM, občanské sdružení
  Farní 16, Frýdek-Místek

...výpis všech aktualitnavigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah