volba jazyka / language selection:


802.cz - internet telefon televize


navigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah


přihlášení do systému 802.cz:aktualityPro klienty NEURON.CZ, s.r.o. / KOTEK, s.r.o. / dominet, s.r.o. II

Datum publikování aktuality: 22.9.2006, 17:07

Vážení klienti,
někteří z vás nás informujete, že vám byly doručeny daňové doklady – faktury k zaplacení telekomunikačních služeb - poskytování internetu od firmy dominet, s.r.o. Dovolujeme si vám sdělit, že pan Radvan Nováček ani tato společnost není vedena v evidenci podnikatelů v elektronických komunikacích Českého telekomunikačního úřadu a nemá k tomuto předmětu podnikání oprávnění tohoto úřadu. Jak vás informujeme na našich www.802.cz, námi převzatá zařízení od vašeho bývalého poskytovatele firmy NEURON.CZ s.r.o. /dříve KOTEK s.r.o./ i naše nové technologické prvky jsou neustále třetími subjekty poškozovány, vypínány od zdrojů el. energie, je poškozováno naše dobré jméno atd. V této době máme v Praze 3 pracovníky, kteří této síti poskytují veškeré technické zázemí. Pro pomoc při řešení Vašich problémů jsou k dispozici naši odborní pracovníci na dohledovém centru.

Chceme vám připomenout - v případě, že provedete autorizaci Vašeho připojení na bráně 802.cz, stanete se klienty naší společnosti. Všechny služby pod značkou 802.cz jsou nabízeny výhradně formou předplatného. Informace, potřebné k provedení úhrady měsíčního předplatného (číslo účtu a variabilní symbol platby), najdete na www.802.cz po přihlášení přihlašovacím jménem a heslem. Řízení služeb probíhá automaticky, proto je podstatné vždy použít pro platbu správný (námi přidělený) variabilní symbol, aby byla částka připsána právě k Vašemu účtu.

Úhradu lze provést několika způsoby:

V případě bankovního převodu je nutné provést platbu vždy několik dní před datem expirace tak, aby byla platba připsána na náš účet před vypršením expiračního data, v tomto případě do 30. září 2006. Po přijetí platby bude expirační doba automaticky prodloužena o 1 měsíc.

Pokud neznáte své ID kontraktu (VS symbol platby), kontaktujte prosím dohledové centrum na tel. číslech 558 608 333 , 775 802 802 (po-pá 6:00 - 22:00h, so-ne-svátky 8:00 - 20:00h). V případě zaneprázdnění všech operátorů zanechte vzkaz na záznamníku. V nejbližší možné době se Vám ozve pracovník dohledového centra a bude reagovat na Váš vzkaz zanechaný v naší hlasové schránce. Také můžete volat na obchodní oddělení (po-pá 8:00 -16:00 h) na tel. čísle 558 608 608.

Máme za to, že ze všech informací, které jsme vám předali, lze dospět k objektivnímu posouzení situace, a to povede k navázání vzájemné spolupráce a uzavření obchodního vztahu s naší společností.
Máme také zájem o zachování velice korektního přístupu vůči všem stranám, se kterými v rámci naší obchodní činnosti spolupracujeme.

Tým 802.cz MATTES AD, spol. s r. o.

...výpis všech aktualitnavigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah