volba jazyka / language selection:


802.cz - internet telefon televize


navigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah


přihlášení do systému 802.cz:aktuality802.TV za 1,- Kč

Datum publikování aktuality: 2.5.2008, 20:08

Pro všechny věrné klienty, kteří využívají služeb naší optické sítě, jsme připravili zcela výjimečnou akci - zavedení digitální televize 802.TV za 1,- Kč. Tato speciální zaváděcí cena platí pro objednávky služby 802.TV provedené do konce roku 2008.

televize za korunu

Se službou 802.TV přichází digitální vysílání v maximální kvalitě. My nevnímáme přechod od analogového vysílání k digitálnímu pouze jako způsob, jak se zbavit pruhů a duchů na vaší obrazovce. Skutečný rozdíl přichází až s pořady ve vysokém rozlišení (HDTV), kdy televizní divák vidí v detailu to, co dříve jen tušil.

Euro2008 se nezadržitelně blíží a kdo by nechtěl absolutní evropskou fotbalovou špičku sledovat v absolutní špičkové televizní kvalitě? Možná jste již podlehli horečce a koupili si dostatečně velkou a plochou obrazovku, ale pro správný divácký zážitek je podstatný především dobrý příjem té správné sportovní stanice.

fanděte s námi

Naše nabídka Vás ale uspokojí i v případě, že Vám nic neříkají nadcházející sportovní akce jako je fotbalové Euro2008, souboj anglických gigantů ve finále Ligy mistrů, hokejové Mistrovství světa nebo Olympijské hry v Pekingu. Díky 802.TV si můžete vychutnat romantickou komedii nebo akční thriller v kvalitě Full HD a nejspíše jste ani netušili, že ve vysokém rozlišení přinášíme každý den také zpravodajství a další pořady televize Nova.

O tom, že služba 802.TV odstartovala digitální vysílání ve vysokém rozlišení v ČR, informoval již v srpnu loňského roku internetový deník iDnes.cz touto zprávou.

Službu 802.TV objednávejte v sekci televize - nabízené služby. Můžete si vybrat mezi základní nebo rozšířenou programovou nabídkou, kterou lze už nyní dále rozšířit o filmový balíček. Další tématické balíčky připravujeme.

...výpis všech aktualitnavigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah