volba jazyka / language selection:


802.cz - internet telefon televize


navigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah


přihlášení do systému 802.cz:podporaNávod na objednávku dalšího telefonního čísla

Navštivte naši internetovou stránku www.802.cz a ve formuláři v horní pravé části vyplňte jméno a heslo. V roletkovém menu ponechte "účet 802.cz" a stiskněte tlačítko "přihlásit":

ilustrační obrázek

Ve vodorovném menu vyberte "telefon":

ilustrační obrázek

v levém menu, které se Vám zobrazí níže nyní zvolte "chci zřídit telefon":

ilustrační obrázek

Nyní jste se úspěšně dostali do objednávky další služby 802.VOX. Zde je zapotřebí vyplnit všechna důležitá pole, jejichž označení je zobrazeno tučně.

Pakliže jste původní objednávku vyplnili správně, měli by jste mít předvyplněnu adresu. Není-li tomu tak, vyplňte prosím Vaši adresu.

ilustrační obrázek

po správném vyplnění adresy se Vám níže zobrazí tlačítko "Další krok", kterým se dostanete k dalšímu bodu objednávky.

ilustrační obrázek

Nyní je třeba vybrat požadovanou službu kliknutím na její název:

ilustrační obrázek

Po výběru služby vyplňte prosím všechny údaje označené tučně. Je nutné, aby jste použili jiné přihlašovací jméno než u minulé registrace. Heslo může zůstat stejné. Jakmile vyplníte požadované údaje, zvolte tlačítko "Další krok".

ilustrační obrázek

Nyní se Vám zobrazí tabulka, kde si zkontrolujte právě objednávané služby a Vámi zadané údaje.

ilustrační obrázek

Dále si prosím přečtěte "Všeobecné podmínky", zatrhněte Váš souhlas s nimi a dokončete objednávku stisknutím tlačítka "Odeslat objednávku".

ilustrační obrázek

Pro aktivaci a potvrzení Vaší objednávky si prosím vyberte e-mail, kde by Vám do několika minut měl přijít informační e-mail, na jehož konci je aktivační odkaz. Na tento aktivační odkaz prosím klikněte, nebo jej zkopírujte do adresy webového prohlížeče.

ilustrační obrázek

V případě, že vše proběhlo v pořádku, by se Vám ve Vašem internetovém prohlížeči měla zobrazit informace o úspěšné aktivaci.

ilustrační obrázek

Vaše objednávka služby 802.VOX proběhla úspěšně. Pro spuštění služby je nutno zaplatit zřizovací poplatek + první měsíční paušál, viz tabulka v závěru vaší objednávky.

Jak a kam zaplatit příslušné poplatky a jak přidělit číslo naleznete v návodu Jak si přidělit číslo 802.VOX.

Nenašli jste co jste hledali? Vyzkoušejte další návody pro službu 802.VOX.navigace: volba jazyka | přihlášení | hlavní menu | podružné menu | obsah